HAKKIMIZDA

1992 yılında Antalya kumlucada sera plastik çekme işi ile başladık. Sezon vakti gelince bölgede gotik tarzı ile atlandırdığımız topraklı seralara hizmet vererek 4 yıl devam ettik sonrası kadromuzu daha da güçlendirerek hizmeti büyüttük. Hızlı ve kaliteli işçiliğimizden memnun kalan şirketlerin güvenin daha da artığını gördük. 2002 yılında Kumluca da 40.000 m2 lik sera projesini harika bir şekilde bitirdikten sonra hizmet farkımız Antalya serik bölgesine ulaştı. 2009 yılına kadar mahalle sokak her bölgede hizmette sınır tanımadan devam ettik.
2009 yılında topraksız tarım büyük bir hızla artmaya başladı tarım sektörü gündemi adıyla organik topraksız diye meşgul etmeye başlıyordu sandıklıda bostan tarımda bize verilen perde ve plastik işimizi başarı ile bitirdikten sonra 2010 ocak ayı ara vermeden afyon Bircan tarım bizimle anlaştı.İşimizin çok hızlı olması ve kalitesi diğer taşeronların bizim ekibimize ilgisi dahada arttı ve ardından Serik Kaltun tarım uzun süre hizmetimizden faydalandı.
İş gücü hizmetinde genel eksiklik olan resmiyet ve iş güvenliğini fark ettik ve bu bölümde de bir ilk yaparak daha profesyonel bir anlayışı benimsedik. Bu profesyonellik bizim doğru yolda olduğumuzu gösteriyordu. Büyümeye devam ettik kadromuz 30/40 kişiye ulaştı. Hizmet adına çıktığımız bu yolda 28. Yıl boyunca işimizin ve adımızın hakkını verdik. Geçtiğimiz 2019 yılında da kadromuz 155 kişiye kadar ulaştı. Personelimizin memnuniyetini her daim sağladık ve personelimiz firmamızı benimseyerek işlerine yansıtmaya devam ediyorlar.Sonuç olarak işimize verdiğimiz önem iş yaptığımız firmaların gözünde bizi UZMAN olarak tanımalarını sağladı. Bu sebepten diyoruz ki işi uzmanına bırakın…

N

Zamanında Teslim

Söz verdiğimiz tarihte yüksek işçilik kalitesinde problemsiz teslim.

N

İşinin Uzmanı Kadro

İşinde uzman 150 kişilik kadro yüksek işçilik kalitesinde hizmet vermektedir.

N

7/24 Teknik Destek

Doğal ve teknik sebeplerden dolayı ihtiyaç duyduğunuz destek hep yanınızda. Arayın gelelim.

N

Mükemmel işçilik

Tecrübemizin bize kazandırdığı mükemmel işçilik anlayışı yapılan tüm işlerimizde kendini gösterir.

N

30 yıla yakın Tecrübe

Tüm sera projelerinde yapılan binlerce metre kare işlerin sonucunda oluşan tecrübe.

N

Topraklı-Topraksız Sera

Topraklı ve topraksız tüm sera projelerinde en ince ayrıntıya kadar kusursuz işçilik.

Uzman Sera 

Bize danışmadan fiyat almayın!

ARA — +90 533 161 57 09

Sera Projeleriniz için bizi arayın!

+90 533 161 57 09

Pınarlı mah. Atatürk Blv. No.175, 07110 Aksu/Antalya