Referanslarımız

Uzman Sera memnuniyeti ile bizi referans eden firmalar

Firmamız, sizlerin daha güzel ve kaliteli ürünler yetiştirmesi için hizmet kalitesini en yüksek düzeyde tutuyor. Hizmette ve serviste sınır yok…

Firmamızın Referans Geçmişi

Referanslarımız  Bostan, Bircan Tarım, Kaltun Tarım, Toros Tarım,  Monsanto,  Mky tarım,  Sim fide, Bey fide, Genel sera, Sultan Tarım,  Bm Tarım, V.S.  Perde montaj  polikarbon işleri bizi montaj işine kadar götürdü, Rufepa ile uzun zaman montaj işinde verilen görevleri yerine getirdik 2013 yılında Bircan tarımda 50.000 m2 ikinci proje başlandı bugün hala hizmetlerimiz devam ediyor. Bircan Tarımın bizlere olan güveni, bizimde işimize olan saygımızdan dolayı,  Tutku tarım – Sidar Tarım ve Özaltın Sera bizimle çalışmaktadır.

Mübay, Smyrna Tarım, Afyon domates,  Bayer,  günümüzde hala hizmet vermekteyiz ve başladığımız günden bu yana bizleri iş gücü  olarak tercih ettiler. Sekördeki kaliteli ve uygun fiyat ürünleri bildiğimizden dolayı, hem iş yatığımız firmalara hemde bizim gibi sera işi yapan firmalara sera malzamesi ihtiyaçlarında hizmet veriyoruz.

Plastik perde polikarbon montaj için bize görev verildiğinde söz konusu iş kalemi dışında seranızda gördüğümüz deforme olmuş yıpranmış arıza olan tüm mataryallerin ekibimiz tarafından giderilmesi işimizde önceliğimizdir. Aynı iş yerinde biz ve bizim dışımızda meslektaşlarımız görev yapmaktadır. İş güvenliği ve iş sağlığı  vatana hizmet verenlerin sağlığından geçer. Hiçbir hatayı görmezlikten gelemeyiz bizi bizden hizmet alanlar bilir. Bizim için 2019 yılının en önemli görevi, afetten zara gören Özaltın seranın bugün faliyette olmasındaki katkımızdır. Misyonumuz;  Sizlere verilen Uzman hizmetimizin, ülkeye faydalı ve  değerli olmasını daha açık anlatarak, profesyonel kadromuz ile sizlerin daha güzel kaliteli ürünler yetiştirmesini sağlıyoruz. Hizmette ve serviste sınır tanımayan firma uzman sera dır.

Sera Projeleriniz için bizi arayın!

+90 533 161 57 09

Pınarlı mah. Atatürk Blv. No.175, 07110 Aksu/Antalya